X

اخبار و رویدادها

/اطلاع رسانی/مولتی مدیا/اخبار و رویدادها
موافقتنامه اجتناب ازاخذ مالیات مضاعف بین ایران و بوسنی و هرزگوین
معاون حقوقی و فنی مالیاتی‌ سازمان امور مالیاتی اعلام کرد:
 

موافقتنامه اجتناب ازاخذ مالیات مضاعف بین ایران و بوسنی و هرزگوین

معاون حقوقی و فنی مالیاتی‌ سازمان طی بخشنامه ای قانون موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و تبادل اطلاعات در مورد مالیاتهای بر درآمد و دارایی بین ایران و بوسنی و هرزگوین را ابلاغ کرد.
شنبه، 23 اسفند 1399 | Article Rating

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، محمود علیزاده، معاون حقوقی و فنی مالیاتی‌ سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای خطاب به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور، لازم الاجراء‌ شدن قانون موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و تبادل اطلاعات در مورد مالیاتهای بر درآمد و دارایی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت بوسنی و هرزگوین را جهت اجراء و اقدام لازم ابلاغ کرد.
وی در این بخشنامه تصریح کرده است: حسب مفاد ماده 29 موافقت نامه یاد شده و با توجه به نامه شماره 641/375/689076 مورخ 1399/11/21 اداره کل حقوقی بین المللی وزارت امور خارجه و ضمائم مربوطه مبنی بر مبادله اسناد تصویب قانون موافقتنامه موصوف، مقررات موافقتنامه مذکور از یازدهم دی ماه 1399 هجری شمسی (برابر اول ژانویه 2021 میلادی) در هر دو کشور نافذ می باشد.
علیزاده همچنین از ادارات کل امور مالیاتی خواسته است خلاصه اطلاعات مربوط به مودیان مالیاتی منتفع از قانون مزبور را به تفکیک هر مورد تهیه و در فواصل زمانی سه ماهه به دفتر حقوقی و قراردادهای مالیاتی سازمان ارسال نمایند.

تصاویر
  • موافقتنامه اجتناب ازاخذ مالیات مضاعف بین ایران و بوسنی و هرزگوین
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

کلمات کلیدی