X
تحقق عدالت اجتماعی با پرداخت مالیات میسر می شود
 

تحقق عدالت اجتماعی با پرداخت مالیات میسر می شود

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تحقق عدالت اجتماعی با پرداخت مالیات میسر می‌شود.
ﺳﻪشنبه، 31 فروردین 1400 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان کرمان، محمد مهدی زاهدی، نماینده مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شوراری اسلامی در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی استان ضمن تقدیر از تلاش و اقدامات مجموعه امور مالیاتی استان گفت: اگر توزیع درآمد به نحو صحیح اجرا شود و از افراد ثروتمند مالیات گرفته شود به توزیع درآمد و عدالت اجتماعی کمک موثری خواهد شد.
وی افزود: درآمدهای مالیاتی نقش بسیار مهمی در تعدیل ثروت، عدالت اجتماعی و جلوگیری از نابرابری های درآمدی به وسیله توزیع مجدد آن دارد و از ابزارهای مهم در اجرای سیاست های دولت در مقابله با بحران های اقتصادی محسوب می شود.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر نقش درآمدهای مالیاتی در تحقق عدالت اقتصادی تاکید کرد و گفت: ضروری به نظر می رسد با گسترش فرهنگ پرداخت مالیات در سطح جامعه و شناخت اهمیت آن در توزیع درآمد و ایجاد عدالت اجتماعی بسترهایی به وجود می آید تا مالیات دهی بخشی از وظایف و تکالیف مهم آحاد جامعه تلقی گردد.
در ادامه این دیدار محمد سلمانی، مدیرکل امور مالیاتی استان به تشریح گزارش عملکرد امور مالیاتی استان در سال 99 پرداخت و اظهار داشت: خدمت رسانی مطلوب و حمایت از واحدهای تولیدی از اولویت های نظام مالیاتی است.
وی به نام گذاری سال 1400 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید; پشتیبانی‌ها ، مانع زدایی ها اشاره کرد و گفت: کارکنان امور مالیاتی استان با تلاش مضاعف در جهت تحقق شعار سال عزم جدی دارند.

 

تصاویر
  • تحقق عدالت اجتماعی با پرداخت مالیات میسر می شود
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

بنرها

  • banner0001
  • banner0002
  • banner0003