X
مدیر کل امورمالیاتی استان گیلان، روز مهندسی را تبریک گفت
 

مدیر کل امورمالیاتی استان گیلان، روز مهندسی را تبریک گفت

چهارشنبه، 06 اسفند 1399 | Article Rating

محسن محمدی پور مدیرکل امورمالیاتی استان گیلان پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین توسی و روز مهندسی را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امورمالیاتی استان گیلان محمدی پور ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت های مهندسی در راستای توسعه کشور، گفت: بخش مهمی از زیرساختهای اقتصاد کشور در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری مرهون تلاش مهندسان است.
وی طراحی، اجرا و نگهداری زیرساختهای فناورانه در بخش های مختلف و هوشمندسازی فرایندهای مالیاتی را از تلاش های مهم مهندسین دانست و گفت: حرکت در مسیر فاصله گرفتن از روش های سنتی و استفاده از راهکارهای هوشمند و گسترش ارائه خدمات بر بستر فضای مجازی، در حوزه های مختلف و به ویژه در نظام مالیاتی حاصل زحمات تحصیل کرده های رشته های مختلف مهندسی است.
محمدی پور رسیدن به نقطه مطلوب در حوزه مسائل اجتماعی و اقتصادی را نیازمند همکاریهای میان رشته ای دانست و گفت: در عصر کنونی شکوفایی اقتصاد و برنامه ریزی های اجتماعی نیازمند بهره بردن از علوم تجربی است که رشته های مهندسی بخش مهمی از آن را تشکیل می دهند.
مدیر کل امورمالیاتی استان گیلان با تبریک این روز به جامعه مهندسین کشور، خصوصا همکاران خود و مودیان مالیاتی استان گیلان که در حوزه های مهندسی مشغول به فعالیت هستند برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت نمود.

تصاویر
  • مدیر کل امورمالیاتی استان گیلان، روز مهندسی را تبریک گفت
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

بنرها

  • banner0001
  • banner0002
  • banner0003