مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان تأکید کرد:
طرح جامع گامی به‌سوی عدالت مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: یکی از اهداف مهم طرح جامع برقراری عدالت مالیاتی و افزایش رضایتمندی مودیان است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، شاکر رضا مریدی، مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان در دیدار با رئیس و اعضای اتاق اصناف استان اظهار داشت: عملکرد ما در اداره کل امور مالیاتی استان بر پایه ی تعامل و کاهش مشکلات و دغدغه‌های اتحادیه‌های صنفی و تولیدکنندگان است.
وی افزود: عدالت مالیاتی با حفظ حقوق متقابل دولت و فعالان اقتصادی تأمین خواهد شد و هرچه ارتباط بین اداره کل امور مالیاتی هرمزگان و اعضای اتاق اصناف و تولیدکنندگان بهتر باشد به تحقق این امر بیشتر کمک می‌کند.
مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان با تأکید بر اینکه استقرار طرح جامع مالیاتی به‌عنوان کلیدی‌ترین طرح سازمان، یکی از عوامل مهم دستیابی کشور به توسعه پایدار می‌باشد، افزود: اجرای طرح جامع مالیاتی تعامل این سازمان با مودیان را تسهیل می‌کند و مالیات بر اساس استانداردهای این طرح وصول می‌شود.
مریدی بیان داشت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، این اداره کل حمایت از بخش تولید را در اولویت کاری خود قرار داده است و از آنجائی که مهم‌ترین هدف سازمان امور مالیاتی کشور تحقق درآمدهای مالیاتی کشور در سایه مودی مداری و رعایت عدالت مالیاتی است نظام مالیاتی نیز در راستای تحقق درآمدهای مالیاتی حرکت می‌کند.
در ادامه این دیدار جلالی، رئیس اتاق اصناف مرکز بندرعباس از تعامل و نشست‌های آموزشی که در سال ?? با حضور مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان و همکارانشان ویژه اتحادیه‌های صنفی جهت آشنایی هرچه بیشتر با توافقات، مشوق‌ها و قوانین مالیاتی برگزار شد، تشکر و قدردانی کرد.
رئیس اتاق اصناف مرکز بندرعباس افزود: همکاری‌های مستمر اداره کل امور مالیاتی هرمزگان به‌ویژه اطلاع‌رسانی‌های به‌موقع و گسترده منشاء خیروبرکت برای اصناف شهرستان بندرعباس گردیده است.
وی همچنین از تغییرات ایجادشده درروند هیات های حل اختلاف مالیاتی این اداره کل که موجب تسریع در امور مالیاتی مودیان گردیده است، تشکر نمود.


تاریخ خبر: 1398/02/15
کلمات کلیدی: هرمزگان