مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویر احمد خبر داد:
نامگذاری خیابان مالیات در شهر سی سخت

مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویر احمد در رونمایی از تابلوی خیابان "مالیات" در شهر سی سخت اظهار داشت: شهرداری ها باید بیش از پیش برای ترویج فرهنگ مالیاتی مشارکت و اطلاع رسانی کنند .
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، محمد علی غفاری،مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویر احمد اظهارداشت: ترویج فرهنگ مالیاتی گام ارزنده ای در تامین منابع پایدار و برون رفت از اقتصاد نقتی است .
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد در خصوص توزیع عادلانه اعتبارات مالیات برارزش افزوده تصریح کرد: این اداره کل برای وصول مالیات بویژه در زمینه واحدیابی به حمایت دیگر دستگاهها نیازمند است .
وی افزود: شهر سی سخت دارای ظرفیت خوبی برای توسعه صنعت گردشگری است و برخورداری این شهر از معافیت مالیاتی 10ساله برای سرمایه گذاران یک مزیت است.
غفاری تصریح کرد: در سال جاری افزون بر780میلیارد ریال از محل عوارض آلایندگی و مالیات به شهرداری ها و دهیاری ها پرداخت شد که این امربیانگر نقش مالیات در تامین منابع و توسعه خدمات رفاهی و عمومی است .
در ادامه محمد حسینی ،شهردار سی سخت نامگذاری خیابان مالیات را به پاسداشت حمایت های امور مالیاتی از توسعه خدمات شهری دانست و افزود:بسیاری از فعالیت های شهرداری ها مدیون حمایت امور مالیاتی از محل مالیات برارزش افزوده است .
وی خاطر نشان کرد: بسیاری از فضاهای ایجاد شده در شهر و خدمات شهرداری ها متکی به اعتباری است که از محل مالیات برارزش افزوده به شهرداری ها پرداخت می شود و ارائه خدمات در دو شهر « سی سخت» و « پاتاوه » شهرستان دنا با اتکای این منابع مالیاتی قابل تقدیر است .


تاریخ خبر: 1397/12/19
کلمات کلیدی: کهگیلویه و بویراحمد