امام جمعه شهرستان خدابنده:
پرداخت مالیات موجب عدم وابستگی به درآمدهای نفتی است

امام جمعه شهرستان خدابنده اظهار داشت: پرداخت مالیات موجب رونق اقتصادی و عدم وابستگی کشور به درآمدهای نفتی است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، حجت الاسلام و المسلمین موسوی، امام جمعه شهرستان خدابنده از توابع استان زنجان، در دیدار با کارکنان امور مالیاتی این شهرستان، عامل پیشرفت کشور و ارایه خدمات به مردم را پرداخت مالیات دانست وتصریح کرد: پیشرفت وتوسعه روزافزون در کشوربا پرداخت مالیات میسر می شود.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی، با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی منطقه که وابستگی شدیدی به محصولات کشاورزی دارد،افزود: درآمد این شهرستان بر اساس کشاورزی و محصولات غیر صنعتی می باشد و باید با عنایت به وضعیت درآمد و معاش مردم،رعایت حال مراجعین و مودیان مدنظر قرار گیرد.
وی هم چنین، ضمن تقدیر از عملکرد امور مالیاتی شهرستان خدابنده،کار مالیات ستانی را سخت و طاقت فرسا عنوان کرد و از تلاش های سربازان اقتصادی،برای تامین درآمدهای مالیاتی استان و بخشش جرایم مالیاتی ابراز رضایت نمود و کارکنان مالیاتی را به رعایت عدالت مالیاتی دعوت کرد.
حجت الاسلام موسوی با اشاره به تلاش‏های صورت گرفته در راستای ترویج فرهنگ سازی مالیاتی، پیشنهاد کرد که در صورت امکان نسبت به تهیه خلاصه ای از تاریخچه مالیات، چگونگی مصارف و نیز نظرات مراجع عظام تقلید در این خصوص اقدام شود تا موجبات روشنگری افکار عمومی در خصوص مالیات فراهم گردد.


تاریخ خبر: 1397/06/04
کلمات کلیدی: زنجان