عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:
نقش انکارناپذیرمالیات در توسعه و آبادانی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بر نقش انکار ناپذیر و جایگاه مالیات و تأثیر آن در توسعه و آبادانی کشور تاکید کرد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران،نشست پیگیری مسائل تجار،بازرگانان و فعالین اقتصادی قشم با حضور مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد.
در این نشست، محمد آشوری، نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس از مواردی که سبب تسهیل و روان سازی قانون باشد استقبال می‌کنند.
وی به تحلیلی جامع از وضعیت کنونی ایران در عرصه ی بین المللی و تشریح شرایط داخلی و پیگیری‌های قوه ی مقننه در راستای ثبات بخشی به وضعیت اقتصادی کشور پرداخت و از نمایندگان بازرگانان و تجار قشم جهت حضور در نشست همفکری و تبادل نظر با کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته‌های آتی دعوت بعمل آورد.
در ادامه صالح دریانورد، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان نیز با اشاره به نقش کلیدی مالیات در جامعه، موارد مطروحه از سوی بازرگانان و تجار و فعالین اقتصادی قشم را جمع آوری نمود تا از طریق نمایندگان مردم استان در مجلس پیگیری نماید.
در پایان این نشست، شاکر رضا مریدی، مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان در خصوص تکالیف اشخاص حقوقی توضیحاتی را ارائه کرد و بر انجام تکالیف قانونی خصوصا تسلیم اظهارنامه مالیاتی، پلمپ دفاتر و نگهداری اسناد و مدارک در سال جاری تأکید نمود.


تاریخ خبر: 1397/05/27
کلمات کلیدی: هرمزگان