مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی:
تعامل سازنده بین امور مالیاتی واصناف از اولویتهای اصلی است

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: تعامل سازنده بین امور مالیاتی واصناف در رشد اقتصادی کشور تاثیر مثبتی دارد و ازاولویت های اصلی نظام مالیاتی است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی ، در دیدار با رئیس اتاق اصناف ضمن تاکید بر همکاری و تعاملات منطقی و متقابل اداره کل با اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی اظهار داشت: همکاری و تعامل منطقی با مودیان و اصناف از اولویت‌های مهم اداره کل است و در این راستا، فضای خوبی بین امور مالیاتی و اصناف استان ایجاد گردیده است.
وی افزود: ما تعامل خوبی با اصناف داریم ، ضمن اینکه مشکلات آنها را درک می‌کنیم، نهایت کمک و مساعدت را در قالب قانون و البته با همکاری و تعامل با اتحادیه‌های صنفی به شیوه‌های مختلفی چون تعدیل، تقسیط و بخشودگی جرائم و غیره اعمال می‌کنیم.
در ادامه هاشمی، رئیس اتاق اصناف تبریز نیز با اشاره به توافقات و تعاملات صورت گرفته اصناف و اتحادیه‌ها با سازمان امور مالیاتی کشور در طی سال‌های گذشته، گفت: همکاری‌ها و توافقات صورت گرفته با نظام مالیاتی در راستای تحقق درآمدهای مالیاتی و کمک به توسعه و عمران کشور بوده و اعضای صنف‌ها همواره در پرداخت مالیات پیشتاز هستند.
هاشمی، ضمن اشاره به نامگذاری امسال با عنوان سال "حمایت از کالای ایرانی" توسط مقام معظم رهبری، افزود: استفاده از تولید خارجی نه تنها فایده ای برای کشور ندارد، بلکه پر از ضرر نیز هست و بازاریان و اصناف با باور این امر همواره در کنار تولید و اشتغال و تمام عرصه‌های اقتصادی کشور بوده‌اند.


تاریخ خبر: 1397/04/10
کلمات کلیدی: آذربایجان شرقی