نماینده ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد:
برخورد با دانه‌درشت ها در اولویت باشد

نماینده ولی فقیه در هرمزگان بر برخورد با مالیات‌گریزان دانه‌درشت تاکید کرد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی،امام جمعه و نماینده ولی فقیه درهرمزگان در دیدار با مدیر کل امور مالیاتی استان با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار داشت: با توجه به وضعیت موجود و مشکلاتی که برای فروش نفت ایران رخ داده بار اصلی تامین منابع مالی کشور از محل مالیات است.
وی در ادامه با بیان این که مالیات گریزان دانه درشت در استان و کشور کم نیستند، تصریح کرد: دستگاه‌های متولی در این حوزه از برخورد با این افراد فروگذار نباشند و این را مدنظر داشته باشند که هم بنده و هم مسئولین استانی از این حرکت حمایت خواهیم کرد .
در ادامه این دیدار مریدی،مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان به ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل در خصوص رسیدگی به وضعیت مالیاتی فعالان اقتصادی و نقش اداره کل در تامین بودجه استانی و کمک از محل ارزش افزوده به شهرداریها و دهیاری ها پرداخت وگفت: امیدواریم بتوانیم جهت پیشبرد اهداف نظام در حوزه اقتصادی ایران اسلامی گام برداریم .
وی در ادامه با اشاره به دغدغه‌های نماینده ولی فقیه در بخش سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی هرمزگان و همچنین توجه به وضعیت و معیشت مردم استان، افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه به وظیفه خود به نحو احسن عمل خواهیم کرد.


تاریخ خبر: 1397/04/04
کلمات کلیدی: هرمزگان