مدیرکل امور مالیاتی خوزستان تاکید کرد:
مالیات برارزش افزوده، عامل توسعه زیرساخت های شهری

مدیرکل امور مالیاتی خوزستان گفت: عوارض حاصل از مالیات برارزش افزوده منبع درآمدی مهم و پایدار در جهت عمران و توسعه زیرساخت های شهری می باشد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، هاشمی، مدیرکل امور مالیاتی استان خوزستان، دردیدار با دکتر کتانباف، شهردار اهواز، زمینه های همکاری مشترک در راستای تحقق درآمدهای مالیاتی و توسعه عمرانی کلانشهر اهواز را بررسی نمودند.
مدیرکل امور مالیاتی استان خوزستان اظهارداشت: تمام تلاش و همت ما این است که اهواز به لحاظ دارا بودن خدمات شهری، مبلمان و فضاهای رفاهی، در حد اعلای خود قرار گیرد، طوری که شایسته مردم و شهروندان عزیز خوزستانی باشد و عزم و اراده مجموعه مدیران استان نیز فراهم کردن امکانات و خدمت رسانی به مردم است.
هاشمی، خوزستان را یکی از مهم ترین استان های کشور برشمرد و خاطر نشان کرد: با توجه به ویژگی های صنعتی و اهمیت کلانشهر اهواز به عنوان مرکز استان، حضور میلیون ها نفر تحت عنوان کاروان های زیارتی راهیان نور، سفرهای نوروزی و اربعین حسینی (ع)، می بایست اهتمام ویژه ای برای رفع مشکلات و توسعه این کلانشهر داشت و این مهم میسر نخواهد شد جز این که در زمینه تحقق درآمدهای مالیاتی و عوارضی که مربوط به شهرداری است تلاش مضاعفی صورت گیرد.
در پایان شهردار اهواز نیز پرداخت مالیات را یکی از راه های توسعه زیرساخت های شهری و بهترین منبع برای نوسازی مبلمان شهری دانست وگفت: امیدواریم باتوزیع عادلانه عوارض مالیات بر ارزش افزوده وهمچنین مساعدت و تلاش مدیرکل امورمالیاتی خوزستان، شاهد رقم خوردن فصلی تازه در مناسبات مدیریت شهری و اداره کل مالیاتی استان باشیم که این امر قطعا با توسعه شهر همراه خواهد بود.


تاریخ خبر: 1396/08/14
کلمات کلیدی: خوزستان مالیات برارزش افزوده