مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت:
رفاه و گسترش خدمات، از مزایای پرداخت مالیات

مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: ایجاد امنیت، رفاه اجتماعی و گسترش خدمات، از مزایای پرداخت مالیات است و باید با فرهنگ سازی مناسب، مردم را از مزایای پرداخت مالیات آگاه کرد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، یعقوبی نژاد، مدیرکل امور مالیاتی خراسان شمالی در جلسه ای که با نمایندگان بخش تولیدی استان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی داشت، گفت: تعامل با مودیان مالیاتی و ایجاد زمینه و امکانات مناسب برای همکاری با اصناف درخصوص انجام تکالیف قانونی و صنفی آنها نقش بسیار مهمی در ارتقای درآمدهای مالیاتی دارد.
یعقوبی نژاد با بیان اینکه بازنگری قوانین و مقررات مالیاتی با درنظر گرفتن تغییر نیازها و تحول ساختار اقتصادی صورت می گیرد، گفت: توسعه فعالیت‌های تولیدی و توسعه کیفی بخش خدمات، نقش مهمی در توسعه و آبادانی کشور دارد.
یعقوبی نژاد همچنین حمایت اداره کل امور مالیاتی از واحدهای تولیدی استان را از برنامه¬های این اداره کل دانست و افزود: وظیفه دستگاه مالیاتی در تحقق شعار « اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال » این است که اجازه ندهد به تولید و اشتغال خدشه و لطمه ای وارد شود.
وی در پایان از آمادگی اداره کل امور مالیاتی استان در خصوص تقسیط و بخشودگی جرائم مالیاتی خبر داد و گفت: به کارشناسان مالیاتی تاکید شده که با تعامل سازنده و تکریم ارباب رجوع، همکاری و مساعدت لازم را نسبت به اخذ مطالبات مالیاتی در نظر داشته باشند و سیاست های حمایتی را لحاظ کنند.

تاریخ خبر: 1396/07/25
کلمات کلیدی: پرداخت مالیات خراسان شمالی