مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد:
میزان عوارض پرداختی به شهرداری های کهگیلویه وبویراحمد از محل مالیات بر ارزش افزوده 20درصد افزایش داشته است.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد گفت ، میزان عوارض پرداختی به شهرداری ها و دهیاری های استان از محل مالیات بر ارزش افزوده در سه ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 20 درصد افزایش یافت .
کهگیلویه وبویراحمد دارای 17شهر وبیش از 400 دهیاری است و سال گذشته افزون بر425میلیارد ریال از محل مالیات برارزش افزود و عواض آلایندگی به شهرداری ها ودهیاری های این استان پرداخت شد .
محمدعلی غفاری میزان اعتبار تامین شده در سال جاری برای پرداخت به شهرداری ها و دهیاری ها از محل مالیات برارزش افزوده را حدود 110میلیارد ریال اعلام کرد و افزود ، افزون از 82 میلیارد ریال از این میزان در فروردین و اردیبهشت ماه توزیع شده وتوزیع سایر آن بزودی نیز انجام خواهد شد .
وی با بیان اینکه پرداخت مالیات نقش موثری در تامین منابع پایدار،توسعه اقتصادی با رویکرد عدالت اقتصادی واجتماعی دارد،تصریح کرد که با برنامه ریزی سازمان امور مالیاتی و اجرای طرحهای مطلوب از جمله طرح جامع اصلاح نظام مالیاتی توفیقات خوبی دراین عرصه بوجود آمده است .
مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمداظهارکرد، افزایش درآمدهای پاک مالیاتی در حالی است که سازمان امور مالیاتی با تسهیل نمودن فرایند وصول مالیات و پیش بینی برخی معافیت های قانونی تعامل خوبی را با مودیان دارد .
وی همچنین ضمن تبریک هفته مالیات از 16 تا 23 تیرماه ، اظهار کرد این ایام فرصت خوبی است تا با اجرای برنامه های متنوع و پر محتوا در راستای اطلاع رسانی عمومی و ترویج فرهنگ مالیاتی گامهای مهمی برداریم .


تاریخ خبر: 1396/04/13
کلمات کلیدی: محمدعلی غفاری مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویرا مالیات برارزش افزوده شهرداری ها و دهیاری ها