مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی تاکید کرد:
نقش مهم آموزش و اطلاع‌رسانی در تقویت فرهنگ مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی ضمن تاکید بر نقش مهم آموزش و اطلاع‌رسانی در تقویت فرهنگ مالیاتی، از تولید و پخش بیش از 2000 دقیقه برنامه رادیویی در حوزه مالیات خبر داد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، یعقوب مزرعه لی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی ضمن اشاره به تولید و پخش 81 برنامه 30 دقیقه‌ای در قالب برنامه «مردم و مالیات» از رادیو چی چست در سال 95 تصریح کرد: در سال گذشته و با مشارکت اداره کل امور مالیاتی استان، 2430 دقیقه برنامه با موضوع مالیات در صدای مرکز آذربایجان غربی تولید و پخش شده است.
وی در این زمینه افزود: در سال 94 نیز 2470 دقیقه برنامه با موضوع مالیات در چهارچوب 82 برنامه « مردم و مالیات » تولید و از صدای مرکز آذربایجان غربی پخش شد.
مزرعه لی از استمرار برنامه رادیویی « مردم و مالیات » در سال 96 برای سومین سال متوالی خبر داد و گفت : تولید این برنامه، کمک خوبی جهت پاسخگویی به سوالات و ابهامات مودیان مالیاتی و بسط و توسعه فرهنگ مالیاتی در استان است .
گفتنی است، ساخت و پخش برنامه رادیویی « مردم و مالیات » از اردیبهشت‌ماه سال 94 با مشارکت اداره کل امور مالیاتی و صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی آغازشده است که دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 11 تا 11:30 به‌صورت زنده پخش می‌شود .


تاریخ خبر: 1396/03/23
کلمات کلیدی: فرهنگ مالیاتی آذربایجان غربی