نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی:
حمایت مجلس از برنامه های نظام مالیاتی کشور

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجلس از برنامه های نظام مالیاتی کشور که در راستای اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال باشد ، حمایت می کند.
به گزارش رسانه مالیاتی، خالدی، نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری، ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در جهت رضایتمندی مودیان مالیاتی گفت: بر اساس گزارش‌های ارائه‌شده، عملکرد این اداره کل موجب رضایت مودیان مالیاتی می‏باشد که این امر حاصل تلاش کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان است.
نمایده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی افزود: مجمع نمایندگان استان در این دوره با همدلی و هماهنگی کامل از برنامه های در دست اقدام اداره کل امور مالیاتی که می تواند به روند توسعه استان کمک نماید، حمایت می کند.
وی هم چنین در ادامه عنوان کرد: به دلیل کمبودهای زیرساختی در استان چهارمحال و بختیاری، به خصوص در شهرستان لردگان نیازمند نگاه ویژه مسئولین جهت رفع عقب ماندگی ها می باشیم.
خالدی با اشاره به تخصیص 3 درصد از درآمدهای ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری ها افزود: مجلس به دنبال افزایش سهم مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور از درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده می باشد.
در ادامه، بیگدلی، مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری نیز با تاکید بر لزوم توجه مجلس و دولت به درآمدهای پاک مالیاتی و قطع وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی گفت: با برنامه ریزی منسجم و استفاده از نیروهای متخصص در سال گذشته درآمدهای مالیاتی از درآمدهای نفتی پیشی گرفته است.
وی در ادامه بیان کرد: بالغ بر 490 میلیارد ریال درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده در سال گذشته به دهیاری و شهرداری‌های سراسر استان پرداخت شده است .
مدیر کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه یک درصد از درآمد مالیات بر ارزش افزوده به بخش سلامت کشور اختصاص می‌یابد، خاطر نشان کرد: درآمد‌های حاصل از مالیات بر ارزش افزوده نقش موثری را در تحول نظام سلامت به‌خصوص در مناطق محروم، روستاییان و عشایر ایفا کرده است.


تاریخ خبر: 1396/02/02
کلمات کلیدی: چهارمحال و بختیاری لردگان