سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی: مواعد ارائه اظهارنامه های مالیاتی یکی از زیباترین لحظه های نمایش همدلی و همراهی فعالان محترم اقتصادی و کارکنان ادارات امور مالیاتی است.
چاپ مطلب

دیدار سرپرست اداره کل با همکاران و ارباب رجوع
سرپرست، معاونین، رئیس اداره حراست و دادیار مسئول انتظامی مالیاتی اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی به منظور بررسی نحوه ارائه خدمات و بررسی و پیگیری مسائل و مشکلات مالیاتی ارباب رجوع، از ادارات امور مالیاتی مرکز استان بازدید نمودند.
آقای سیدحسن عسکری سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی در این بازدید گفت: مواعد ارائه اظهارنامه های مالیاتی یکی از زیباترین لحظه های نمایش همدلی و همراهی فعالان محترم اقتصادی و کارکنان ادارات امور مالیاتی است تا به کمک هم ضمن تأمین بخش مهمی از درآمدهای عمومی و جاری کشور، فضای اقتصادی شفاف و سالم فراهم آورند. امروز دشمنان و استعمارگران هجمه همه جانبه خود را برعلیه تمامی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در رأس آن ولایت مطلقه فقیه به کار گرفته و همواره تلاش نموده اند که با ایجاد فضای تفرقه و القای فضای فساد در ارکان نظام، مردم و مسئولین را نسبت به یکدیگر بدبین نمایند. اما عموم مردم و کارکنان دستگاههای اجرایی نشان داده اند که همه عضو متحدی از یک پیکره واحد به نام انقلاب اسلامی و تحت هدایت و رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) هستند.
ایشان ادامه داد: تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مناسب و شایسته به ایشان یکی از برنامه ها و راهبردهای اساسی و کلیدی سازمان امور مالیاتی کشور است و امروز با استقرار و اجرایی سازی یک نظام الکترونیک مناسب در سازمان امور مالیاتی کشور و کلیه ادارات و واحدهای تابعه، فرصت ارائه اظهارنامه مالیاتی، صورت معاملات فصلی، ابلاغ اوراق مالیاتی، ارائه درخواست و شکایت و ... در بستر یک شبکه امن کاملا الکترونیکی فراهم شده است و ما اکنون وارد فاز اصلی و مهم سامانه یعنی هوشمندسازی و داده کاوی اطلاعات واصله از کلیه سامانه های داخل و خارج سازمان هستیم و میزان مشارکت فعال مودیان محترم مالیاتی در ارائه اطلاعات اقتصادی و اظهارنامه مالیاتی، نشان دهنده اطمینان ایشان به سازمان امور مالیاتی کشور و مطمئنا توقع ایشان جهت ایجاد یک بستر اقتصادی سالم و شفاف است.
آقای عسکری گفت: امسال هفته دولت با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) مصادف شده است و این را باید به فال نیک گرفت. زیرا قیام کربلا و رفتار و منش اهل بیت(ع) و یاران ایشان در لحظه لحظه این قیام در سنگر مقدس الهی و بر علیه استعمارگران زمان بوده است. لذا ما نیز در این زمان در هر جایگاه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که هستیم، بایستی یک سرباز و مجاهد این سنگر مقدس که بر مبنای مکتب اسلام ناب محمدی(ص) است، باشیم و با وحدت و مودت و یکپارچگی در تمامی زمینه ها و ارائه خدمات شایسته به مردم شریف ایران اسلامی و تحقق اهداف و برنامه های تعیین شده، به تمام جهانیان و دشمنان نشان دهیم که راه سرخ شهادت و مجاهدت در مسیر حق و حقیقت برگرفته از مکتب عاشورا است و تا قیامت و ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) هیچگاه از بین نمی رود.

تاریخ خبر: 1399/05/30
کلمات کلیدی: اظهارنامه مالیاتی تکریم ارباب رجوع نظام الکترونیک 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی