بازدید مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران از ادارات امور مالیاتی مرکز استان
چاپ مطلب

دیدار حجت الاسلام و المسلمین ثقفی 98
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران از ادارات امور مالیاتی مرکز استان بازدید به عمل آورد و با مودیان مالیاتی و ارباب رجوع دیدار و گفتگو نمود.
حجت الاسلام و والمسلمین ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران ضمن تسلیت ایام اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) و یاران باوفای ایشان گفت: حماسه حضور مردم در پیاده روی اربعین هرسال پرشورتر و ماندگارتر از سالهای قبل است و مردم ما با تمام وجود به جهانیان نشان می دهند که تفکر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگرفته از مکتب ناب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) پویا و خروشان و تأثیرگذار است. کشور و ملت ما بیش از 40 سال است که در برابر ظلم و ستم کشورهای استعماری دنیا مقاومت می کند و به دستاوردهای مهمی نائل آمده است و تمام اینها برگرفته از فرهنگ ایثار و شهادت در بین عموم مردم بوده است و دشمنان به این مهم پی برده اند که برای شکست ملت ایران و آزادی خواهان جهان، بایستی با تمام ابزارها و امکانات و امروزه با استفاده از فضای مجازی فرهنگ ناب ایثار و مجاهدت و شهادت را از بین ببرند. لذا تکلیف ما امروز خیلی سنگین است، زیرا بایستی آزادی و امنیت حاصل از خون شهیدان را حفظ کنیم و آنرا به نسلهای بعد انتقال دهیم.
ایشان ادامه داد: امام حسین(ع) برای اصلاح ارزشهای انسانی و ارتقای شخصیت انسانها قیام کرد و این محقق نمی شود مگر با فکر و اندیشه و اخلاق در سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع). کارکنان ادارات امور مالیاتی نیز می توانند با توسل به این سیره ناب و ارائه خدمات شایسته به مردم و ارباب رجوع، هم موجب رضای خداوند متعال را فراهم نمایند و هم موجب دلگرمی فعالان اقتصادی بشوند تا انشاءا... رونق تولید همان گونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) روی آن تأکید دارند، محقق شود.
در ادامه آقای نباتی مدیرکل امور مالیاتی استان ضمن خیرمقدم گفت: یک بخش مهم موفقیت اداره کل امور مالیاتی استان احساس مسئولیت فعالان محترم اقتصادی در انجام تکالیف قانونی است و خوشبختانه این فضای تعامل و همراهی و قانون مداری در استان خراسان جنوبی وجود دارد. لذا با توجه به مشکلات اقتصادی خاص منطقه سعی همکاران ما بر این است که فشاری بر واحدهای اقتصادی و تولیدی وارد نشود و حداکثر مساعدت در حل مسائل و مشکلات مالیاتی آنها تا آخرین حدممکن صورت پذیرد. اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع در اداره کل امور مالیاتی استان از اولویت کاری همکاران است و سعی نموده ایم با توسعه و بهسازی فضای خدمات رسانی و همچنین ارتقای مهارت علمی و عملی همکاران، رسالت خود در خدمت شایسته به مردم شریف استان به بهترین نحو ممکن عمل نماییم. همچنین با توجه به دستورالعمل سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر حمایت همه جانبه از فعالیتهای اقتصادی، طرح بخشودگی 100 درصد جرایم قابل بخشش در کل استان در حال پیگیری است و اطلاع رسانی لازم از کلیه بسترهای اطلاع رسانی جهت برخورداری حداکثری فعالان محترم اقتصادی صورت گرفته است.
در ادامه برخی از مسائل و مشکلات مالیاتی توسط ارباب رجوع بیان و مقرر گردید موارد مطرح شده به صورت ویژه و در اسرع وقت پیگیری و اقدام گردند.

تاریخ خبر: 1398/07/29
کلمات کلیدی: تکریم ارباب رجوع حجت الاسلام و المسلمین ثقفی ایثارگران 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی