حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور ، امام جمعه ماهنشان : کار مالیات بسیار سخت، دشوار و پراسترس است.
چاپ مطلب

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان زنجان ، به مناسبت هفته فرهنگ مالیاتی روز دوشنبه مورخ 1397/04/17 پرسنل امور مالیاتی شهرستان ماهنشان با حضرت حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور امام جمعه محترم شهرستان ماهنشان که به مناسبت هفته مالیات در یک جو صمیمی و دوستانه برگزار گردید .
در ابتدای جلسه خانمحمدی،رئیس اداره امور مالیاتی ماهنشان به اهمیت مالیات در تعیین درآمدهای دولت و رفع نیازمندی های مالی دولت برشمرد و به میزان وصول مالیات های مستقیم و غیر مستقیم در سطح شهرستان ماهنشان درسال 1397 اشاره نمودند . وی همچنین افزود بحول و قوه الهی و تلاش مضاعف سازمان امور مالیاتی گام های مهمی در شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد ، جلوگیری از فرار مالیاتی برداشته شد که اجرای طرح جامع مالیاتی اولین گام مهم و موثر در این زمینه بوده است .
در ادامه این دیدار امام جمعه شهرستان ماهنشان، حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور ، ضمن خوش آمد گویی وعرض تبریک هفته مالیات با قدر دانی از زحمات کارکنان امور مالیاتی ماهنشان ، کار مالیات را کار بسیار سخت دشوار و پراسترس دانست و بواسطه همین امر کارکنان امور مالیاتی را به صبر و تحمل وسعه صدر توصیه نموده وخواستار دقت دررسیدگی به پرونده ها شدند .
حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور افزودند شهرستان ماهنشان از نظر درآمد ومعیشت در سطح پایین بوده لیکن در رسیدگی به پرونده ها و درآمد مردم منطقه را درنظر گرفته و در تلاش برای عدالت مالیاتی گام بردارید.
و نیز در هفته مالیات کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان ماهنشان باحضور در دفتر مهندس نوری، فرماندار شهرستان ماهنشان آمادگی خود رابا تمام قوا برای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی وتلاش برا توسعه وآبادانی شهرستان اعلام نمودند.
در این دیدار جناب خانمحمدی، رئیس اداره امور مالیاتی ماهنشان ضمن معرفی کارکنان اداره امور مالیاتی به میزان وصول مالیات های مستقیم و غیر مستقیم درسال 1397 اشاره نمودند و افزودند که پرسنل زحمتکش اداره امور مالیاتی به حول قوه الهی و در سایه مقام عظمی ولایت بعنوان سربازان جبهه اقتصادی آماده مبارزه هستند. ایشان با اشاره به وضعیت درآمد ومعیشت مردم شهرهای ماهنشان و دندی و سهم درآمد مالیاتی را درنوع خود خوب توصیف نمودند و اینکه مشاغل در این منطقه بیشتر حول محور کشاورزی و پرورش ماهی می باشد و معافیتهای مالیاتی مانند معافیت ماده 81 و 132 (ق.م.م ) را اقدام مهم دولت درحمایت از بخش کشاورزی وتوسعه عدالت مالیاتی برشمردند
در ادامه دیدار مهندس نوری، فرماندار شهرستان ماهنشان ضمن خوش آمدگویی و تبریک هفته مالیات از تلاشهای مضاعف پرسنل اداره امور مالیاتی ماهنشان تقدیر و تشکر نمودند.
مهندس نوری همچنین ایشان در راستای رشد و توسعه شهرستان واین مهم که سهم درآمدهای شهرستان و درآمد مردم شهرهای ماهنشان ودندی حول محوریت کشاورزی و باغبانی و پرورش ماهی و زنبورداری ومعادن کوچک است ، بر همین اساس کارکنان اداره امور مالیاتی را همواره به تکریم مودیان و ارائه خدمات بهتر در چاچوب قانون توصیه نمودند.

تاریخ خبر: 1398/04/24
کلمات کلیدی:
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
بیانیه سطح توافق خدمات سازمان
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی