استاندار اصفهان چهاردهمین جشنواره روابط عمومی استان: روابط عمومی‌ها می‌توانند جهت دهنده باشند
چاپ مطلب

استاندار اصفهان در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی استان معمولا روابط عمومی‌ها را پلی میان مردم و مدیران می‌دانند در حالی که شان روابط عمومی‌ها بالاتر از فقط یک پل ارتباطی است .
استاندار اصفهان چهاردهمین جشنواره روابط عمومی استان: روابط عمومی‌ها می‌توانند جهت دهنده باشند، اگر روابط عمومی با نگرش خاصی که برای طرفین ایجاد می ‌کند مسیر و جهت دهی درستی ایجاد کند می‌تواند بسیاری از مسائل و مشکلات یک موسسه و حتی یک جامعه را رفع کند، برای رسیدن به این موضوع روابط عمومی‌ها باید اول مطلع باشند، اگر مطلع نباشند نمی‌توانند جهت دهی مناسبی به مدیران و مجموعه دهند .
استاندار اصفهان خطاب به روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی ها باید خود را تقویت کنید البته این مسئله معنا و مفهوم خاصی دارد، حال برای اینکه روابط عمومی‌ها بتوانند جایگاه درست خود را به مجموعه خود ارائه کنند باید دانش این کار را داشته باشند .
رضایی خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ یک دانش به روز بوده که با سرعت زیادی در حال حرکت است و نباید در آن به اطلاعات سنتی اکفا کنیم، در یک رسانه ممکن است اخبار دقیق دادن هم جزء وظایف روابط عمومی ها باشد که تلفیق سرعت و دقت در انتقال اخبار مهم است، به روزرسانی دانش در ابعاد مختلف و داشتن روابط عمومی قوی توسط خود روابط عمومی‌ها و استفاده از ابزارهای نوین و به روز برای آنان مهم است .
وی تصریح کرد: کسانی که دست‌اندرکار روابط عمومی هستند نباید بخشی نگر باشند و باید توسعه را در راس کار خود قرار دهند، این توسعه نباید یک جانبه باشد بلکه باید همه جوانب را پوشش دهد به عنوان مثال اگر در جایی فقط توسعه اقتصادی را مدنظر قرار دهند و توسعه فرهنگی و اجتماعی مورد توجه قرار نگیرد آن بعد نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد .
استاندار اصفهان گفت: در کنار همه ظرفیت‌هایی که در کنار این مهم وجود دارد از پتانسیل های موجود نیز باید استفاده کنیم. نگرش افراد انگشت شماری که فقط در جستجوی اخباری هستند که به وسیله آن جامعه را ملتهب کنند و فقط نیمه خالی لیوان را ببینند، آن هم در شرایطی که در تحریم و جنگ اقتصادی قرار داریم، نگرش اشتباهی است .
رضایی ادامه داد: جامعه امروز نیاز به نشاط دارد که باید در ابعاد مختلف ایجاد کنیم; نباید با برجسته کردن اخبار مشکلات، مردم را درگیر و باعث ناامیدی جامعه شویم زیرا وظیفه و رسالت ما امید دادن به مردم است و باید در کنار گفتن حقایق هرچند تلخ، توجه لازم به ابعاد دیگر جامعه نیز داشته باشیم .
هدر دادنسرمایه‌هایمختلفملیخیانت است
وی تصریح کرد: بنابراین دادن نشاط و امید و مطرح کردن واقعیت‌های جامعه در کنار تحلیل‌های درست و واقعی از مسائل روز جامعه یکی از وظایفی که می‌تواند ما را به سمت جهت دهی درست هدایت کند .
وی ادامه داد: حتما باید روابط عمومی خود را تقویت کنیم و خودمان را به امکانات لازم مجهز کنیم تا بتوانیم جهت دهی لازم را داشته باشیم چراکه هدر دادن سرمایه‌های مختلف ملی یک خیانت است و نباید در این خصوص بازیچه دست افراد دیگر قرار بگیریم .
شایان ذکراست دراین جشنواره ، روابط عمومی امورمالیاتی استان اصفهان حائز رتبه بتر ودریافت تندیس جشنواره ولوح سپاس استاندار محترم گردید
تاریخ خبر: 1398/02/30
کلمات کلیدی:
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
بیانیه سطح توافق خدمات سازمان
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی