با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ادارات برگزار شد:
جلسه نظارت ستادی پایگاه مقاومت بسیج امور مالیاتی شهر و استان تهران
چاپ مطلب

جلسه نظارت ستادی پایگاه مقاومت بسیج امور مالیاتی شهر و استان تهران، به منظور نظارت بر عملکرد این پایگاه مقاومت در روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 1398 با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ادارات، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور، فرمانده واعضای شورای پایگاه حوزه مقاومت بسیج امور مالیاتی شهر و استان تهران در سالن جلسات این ستاد برگزار شد.
در این جلسه فرمانده پایگاه حوزه مقاومت بسیج امور مالیاتی شهر و استان تهران ضمن خیر مقدم به فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ادارات و هیئت همراه و خسته نباشید به اعضای بسیج به دلیل برنامه ریزی و تلاش بی وقفه در جهت اجرای برنامه عملیاتی و اقدامات خوبی که توسط اعضای این پایگاه در سال 1397 صورت گرفته تقدیر و تشکر نمود و در ادامه به ارائه گزارش مفصل از عملکرد پایگاه مقاومت بسیج امور مالیاتی شهر و استان تهران در سال 97 و سال جاری پرداخت. و تصریح کرد با توجه به ستردگی وظایف و حجم بالای کار برای رسیدگی به امور محوله نیروهای بسیجی باید با یکدیگر همکاری ، همفکری و تعامل بالایی داشته باشند.
جناب آقای میر عباسی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور بیان داشت: انصافا اقدامات خوبی در پایگاه مقاومت بسیج امور مالیاتی شهر و استان تهران صورت گرفته که جا دارد تقدیر تشکر نمایم. وی در ادامه به تبیین اقدامات مورد نظر بسیج در سال جار ی پرداخت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ادارات ضمن تقدیر و تشکر، تبریک اعیاد شعبانیه در خصوص اهمیت بسیج افزود: بسیج میراث امام بزرگوار و منشاء خیر و برکت برای نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد. امام خمینی (ره) در مورد اهمیت و ضرورت تشکیل بسیج فرمودند: «دفاع از اسلام و کشورهای اسلامی امری است که در مواقع خطر، تکلیف شرعی و الهی و ملی است و برتمام قشرها و گروهها واجب است. » و همچنین اصل پیشگیری ایجاب می کند که امت اسلامی برای مقابله با هر گونه خطر احتمالی از سوی دشمنان اسلام در آماده باش کامل بسر برده و آمادگی دفاعی برای هرگونه خطری که اسلام را به مخاطره افکند را داشته باشند در حقیقت علت شکست ناپذیری انقلاب تکیه بر بسیج مردمی است بسیج خط شکن در همه عرصه‌ها است و کشور ایران به برکت نیروهای جان برکف بسیجی بیمه شده و امنیت اجتماعی جامعه منوط به ترویج فرهنگ بسیج است.
سرهنگ عاشوری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به عملیات بیت المقدس که دشمن متجاوز با شعار ما آمدیم بمانیم وارد خرمشهر شدند تصریح کرد: عملیات بیت المقدس در ساعات اولیه بامداد روز 10 اردیبهشت ماه 1361 با قرائت رمز عملیات »یا علی ابن ابیطالب« از سوی فرماندهی ستاد نیروهای مسلح، یگان های سپاه ،بسیج و ارتش جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. این عملیات که منجر به آزادسازی شهر خرمشهر شد، ضربه اساسی و تعیین کننده ای بر پیکر دشمن بعثی وارد ساخت و تمامی معادلات و ذهنیت هایی را که در مورد توانایی و قابلیت های نظامی ایران وجود داشت، تغییر داد.
ارزش های نهادینه شده در دوران دفاع مقدس را باید محوری‌ترین آموزه های انقلاب اسلامی به شمار آورد که فرزندان برومند این مرزوبوم در حرکتی شگفتی ساز، آنها را برای همیشه در تاریخ ماندگار ساختند و تضمین کننده امنیت و اقتدار ایران شدند.
در پایان جلسه نظارت ستادی پایگاه مقاومت بسیج امور مالیاتی شهر و استان تهران ، حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند و پیشنهادات خود را در خصوص موضوعات ارائه شده در جلسه مطرح نمودند.


تاریخ خبر: 1398/02/11
کلمات کلیدی: امور مالیاتی شهر و استان تهران جلسه نظارت ستادی پایگاه مقاومت بسیج امور مالیاتی شهر و استان تهران 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی