طی جلسه عمومی مدیران امور مالیاتی شمیرانات مطرح شد :
رمز موفقیت و پیشرفت; هدف گذاری واقع بینانه مدیران ستاد و برنامه ریزی های دقیق نیروهای صف است
چاپ مطلب

به گزارش روابط عمومی امور مالیاتی شهر و استان تهران آقای نوری به رسم دید و بازدید آغاز سال در جلسه عمومی مدیران اداره کل امور مالیاتی شمیرانات حضور یافت. ایشان ضمن حضور در این جلسه به بازدید از حوزه های مالیاتی مستقر در ساختمان اصلی این اداره کل نیز پرداختند. رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران دلیل آغاز بازدید ها از شمیرانات را تحقق 114 درصدی اهداف سازمانی توسط این اداره کل اعلام نمود و هدف اصلی بازدیدهای ابتدای سال را رصد و ارزیابی ظرفیت های تهران اعلام نمودند که تمام ادارات کل بازدید و ارزیابی خواهند شد.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران در حضور مدیر کل و معاونین اداره امور مالیاتی شمیرانات بیان داشت: یکی از رموز موفقیت سازمانی هدف گذاری مناسب، واقعی و قابل دسترس می باشد که این مهم در چند سال اخیر در سازمان امور مالیاتی کشور و با تولیت معاونین و مدیران ارزشمند سازمان میسور و مهیا گردیده است.
نکته سنجی های معاون محترم منابع انسانی سازمان در تقویت و تامین نیروی انسانی و مشوق های مناسب و به هنگام را باید مورد توجه قرار داد.
همچنین درایت ویژه و کارآمد معاونت مالیاتی جناب آقای جنتی برکسی پوشیده نیست، این معاونت توانسته است با واکاوی داده ها و عملکردهای گذشته ادارات کل اهداف متناسب و دست یافتنی را رقم بزنند که جا دارد این تفکر پیشرو، مورد تقدیر قرار بگیرد.
آقای نوری در ادامه سخنان خود افزود: ما این جلسات ابتدای سال را خیلی مهم می دانیم چرا که همین ارزیابی ها و شناسایی ظرفیت های ادارات مبنا و شالوده اصلی تصمیم گیری مقامات بالا دستی در سازمان است. هر چقدر به واقعیت نزدیکتر، شفاف و دقیق باشد در هدف گذاری های سازمان موثر تر خواهد بود.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران ادامه داد: در بدنه ی صف مالیاتی که ما قرار داریم و انجام وظیفه میکنیم ذوالمسئولیتین هستیم. اولین مسئولیت اینکه اطلاعات دقیق و واقعیت موجود در عرصه مواجهه با مردم و قوانین را به درستی و مناسب به سمع و نظر مدیران ستادی سازمان برسانیم تا ایشان را در تصمیم گیری و هدف گذاری یاری کنیم و دیگر مسئولیت ما اجرای دقیق وظایف سازمانی و قانونی مان برای رسیدن به اهداف مشخص شده است. این مسئولیت باید گام به گام و با برنامه ریزی متناسب با اهداف پیش برود که در سالهای اخیر خوشبختانه به اهداف سازمانی نائل شده ایم و این افتخار ارزشمند در گرو برنامه ریزی های دقیق و عملیاتی در راستای اهداف سازمان بوده است که این امر محقق نمیشد مگر به همیاری و همفکری تمام همکاران ساعی و سخت کوش در ادارات کل .
در پایان آقای نوری یا آور شد، امسال با توجه به هجمه خسارات وارده سیل به استانهای کشور بار مسئولیت رسیدن به اهداف سازمان به شکل مضاعفی بر دوش تهران خواهد بود، از همین ابتدای سال درخواست دارم همانگونه که ثابت کرده اید مردان و زنان روزهای سخت هستید و تمام توانتان را برای دستیابی به نقطه اوج اهداف سازمان گذاشته اید، امسال نیز با غیرت و همییت همبستگی و همیاریتان را به منصه ظهور بگذارید و در گام اول مسئولیت، که شناسایی و ارائه ظرفیت ها و استعداد های فعالیت در منطقه عملیاتی اداره کل است، سنگ تمام بگذارید و در گام دوم در برنامه ریزی و اجرای برنامه ها برای رسیدن به اهداف فداکاری نمایید.
این تلاش های شما مطمئنا در بارگاه الهی نادیده نمی ماند و اجر و پاداش اخروی را به دنبال خواهد داشت.

تاریخ خبر: 1398/01/26
کلمات کلیدی: دیدار نوروزی تحقق درآمدهای مالیاتی رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران اداره کل امور مالیاتی شمیرانات روابط عمومی امور مالیاتی شهر و استان 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی