روابط عمومی امورمالیاتی استان قزوین:
بازدید مدیر کل دفتر آموزش سازمان امور مالیاتی کشور از امور مالیاتی استان قزوین
چاپ مطلب

بازدید مدیرکل دفتر آموزشعلیرضا ترحمی هرندی مدیرکل دفتر آموزش سازمان امور مالیاتی کشور از اداره کل امور مالیاتی استان قزوین بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی امور مالیاتی استان قزوین، در جریان این بازدید و طی جلسه مشترک، ترحمی با تقدیر و تحسین از مجموعه اقدامات و برنامه های انجام شده در اداره کل امور مالیاتی استان، موفقیتها و دستاوردهای کسب شده را مرهون توجه به امر آموزش درامور مالیاتی استان دانست.
وی با تاکید بر اهمیت برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی مالیاتی، ازبرگزاری کارگاه های موردکاوی مالیاتی در استان ابراز خرسندی نمود و برگزاری کارگاه های تخصصی این چنینی را در ارتقاء سطح آموزش کارکنان موثر دانست.
مدیرکل دفتر آموزش با اشاره به تدوین تقویم آموزشی سال 1398 اظهارداشت: با توجه به پیاده سازی طرح جامع مالیاتی در سازمان، عملکرد کارکنان از حالت منبع محور به حالت نقش محور تغییر نموده لذا دفتر آموزش نیز برای رویارویی موثر با چنین تغییری برنامه ریزی لازم را در راستای تعریف دوره های آموزشی نقش محور انجام داده است و آزمون تعیین سطح در سال آینده نیز با همین رویکرد برگزار خواهد شد.
وی اضافه کرد: برنامه های آموزشی پیش بینی شده در سال آینده با اولویت دوره های تخصصی مالیاتی و همچنین دوره های بهبود مدیریت و دوره های عمومی الزامی که محتوای آموزشی آنها نیز از طریق دفتر آموزش تولید شده، برگزار خواهد شد.
ترحمی درخصوص آموزش های مجازی نیز اظهارداشت: براساس بررسی های صورت گرفته آموزش های مجازی تاثیر مثبتی بر عملکرد کارکنان داشته و در مقایسه با آموزش حضوری منجر به بهبود عملکرد کارکنان سازمان گردیده است .
مدیرکل دفتر آموزش ضمن تاکید بر مشارکت نمایندگان هیئت های حل اختلاف مالیاتی در آزمون تعیین سطح گفت: دفتر آموزش با مشارکت خبرگان از ادارات کل مالیاتی سراسر کشور، در جهت ارتقا و افزایش تعداد سوالات در بانک آزمون تعیین سطح اقدام نموده است و مشارکت ادارات امور مالیاتی کشور به تنوع هر چه بیشتر سوالات و درجه سلامت آزمون کمک خواهد کرد.
در ادامه مصطفی پورامیدی مدیرکل امور مالیاتی استان ضمن قدردانی از حضور مدیرکل دفتر آموزش سازمان امور مالیاتی کشور با تاکید بر اهمیت آموزش کارکنان، آن را ابزار مهمی جهت تحقق اهداف سازمانی و دستیابی به سیاستها و خط ‌مشی‌های تعیین شده سازمان عنوان کرد و بر امکان سنجی برگزاری آزمون تعیین سطح الکترونیکی سال آینده در استان تاکید نمود.
پورامیدی همچنین با اشاره به اهمیت نیازسنجی آموزشی کارکنان گفت: توجه به آموزش نباید کمی باشد بلکه کیفیت آموزش کارکنان می بایست مورد بررسی قرار گیرد. آموزش و توانمندسازی نیروهای مالیاتی علاوه بر بالا بردن سطح علمی و فنی کارکنان که به پیشبرد اهداف سازمان منجر می شود در زمینه تکریم ارباب رجوع و انجام دقیق تر امورات مربوط به مودیان نیز تأثیر بسزایی خواهد داشت .
وی اظهارداشت: برگزاری کارگاه های مورد کاوی زمینه‌ساز افزایش سطح آگاهی‌های حرفه‌ای و تخصصی همکاران در فرایند تشخیص و وصول مالیات است و در این زمینه اقدامات موثری در امور مالیاتی استان صورت پذیرفته است.

تاریخ خبر: 1397/12/13
کلمات کلیدی: قزوین آموزش 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی