مدیرکل امورمالیاتی قزوین:
درآمدهای مالیاتی، سدی در برابر تحریمهای دشمنان است
چاپ مطلب

مدیرکل امورمالیاتی قزوین گفت: امروز نقش و جایگاه سازمان امور مالیاتی در تامین درآمد ها و هزینه های جاری کشور قابل توجه است و این درآمدها سدی در برابر تحریمهای اقتصادی دشمنان است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، پورامیدی، مدیرکل امورمالیاتی قزوین، در سومین گردهمایی مدیران و کارشناسان حراست منطقه 2 سازمان امورمالیاتی کشور که در شهر قزوین برگزارشد، گفت: در شرایط حاضر بالغ بر 90 درصد از درآمد های استان به درآمدهای مالیاتی اختصاص دارد و این موضوع وظیفه ما را بسیار سنگین تر نموده است .
مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین اضافه کرد: در شرایط کنونی باید با همدلی تلاش نماییم چه در محیط کار برای همکاران و چه در فضای بیرونی برای مودیان، شرایطی مورد اعتماد و تعاملی ایجاد کنیم تا اهداف و سیاست های سازمان محقق گردد.
وی با تاکید بر اینکه کار نظام مالیاتی کاری سخت و پر مسئولیت است گفت: مودیان ما مردم فرهنگ مداری هستند و در شرایط گوناگون و صحنه های مختلف به میدان عمل آمده اند و با تشریک مساعی توانسته ایم به اهداف نظام مالیاتی دست یابیم.
پورامیدی تاکید کرد: داشتن روحیه و تفکر ملی یک فضای همدلی، یکپارچه و وحدت می خواهد و در شرایط کنونی که کشور با موج تازه ای از تهدیدها و تحریم های اقتصادی همراه شده است مهمترین راهکار برای تامین مالی پایدار کشور ، درآمدهای مالیاتی است و باید تلاش کنیم تا بهترین نقش آفرینی را در اقتصاد کشور رقم بزنیم و انشالله بتوانیم سربازی خوب درحوزه اقتصادی کشور باشیم.
مدیرکل امور مالیاتی قزوین ضمن قدردانی از زحمات دستگاههای نظارتی استانی و سازمان متبوع، خاطرنشان کرد: دستگاههای نظارتی در تامین اطمینان و اعتماد مودیان و ایجاد فضایی امن برای انجام وظایف کارکنان نقش غیر قابل انکاری دارند و امید داریم در سایه تلاش، کمک و یاری همه دستگاه ها کشوری آباد و سرافراز داشته باشیم .
در ادامه این جلسه اکبری، معاون امور اقتصادی اطلاعات استان قزوین، نیز ضمن تشریح فضای عمومی کشور، بر رعایت عدالت و رفع تبعیض مالیاتی تاکید کرد و اظهار داشت: در وصول مالیات با رعایت انصاف و عدالت موجبات رضایت مودیان فراهم خواهد شد و آگاه سازی اصناف و بازاریان در ایجاد فضای مطلوب، جهت تحقق اهداف نظام مالیاتی ضروری است.
وی با تاکید بر جلب رضایت مودیان عنوان کرد: حوزه حراست سازمانها باید جایگاه امانت داری و امین بودن خود را بین مجموعه حفظ کند.
معاون امور اقتصادی اطلاعات استان قزوین با تاکید بر اهمیت هم افزایی و تعامل میان دستگاه ها اظهارداشت: استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها در امور مالیاتی یکی از نقاط اصلی و کلیدی است که قطعا با ارتباط و تعاملی که بین مدیران استانی وجود دارد بسیاری از مسائل و مشکلات وصول مالیات تسهیل خواهد شد.
در ادامه این گردهمایی کارگاه های تخصصی و آموزشی حفاظت پرسنلی، حفاظت فیزیکی ، حفاظت فناوری اطلاعات و حفاظت اسناد برگزار شد .
شایان ذکر است این گردهمایی یکروزه با حضور مسئولان ستادی سازمان امور مالیاتی کشور، مدیران و کارشناسان ادارات کل امور مالیاتی استان‌های گیلان، گلستان، مازندران ، البرز و قزوین، برگزار شد.


تاریخ خبر: 1397/06/31
کلمات کلیدی: قزوین 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی