در امور مالیاتی شهر و استان تهران صورت گرفت:
ذیحساب جدید امور مالیاتی شهر و استان تهران معرفی شد
چاپ مطلب

آقای اسماعیل اسدی طی حکمی از طرف آقای اکرمی; معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور به عنوان ذیحساب جدید امور مالیاتی شهر و استان تهران منصوب شد. پیش از این امیرعباس رضازاده در این پست بودند که پس از حکمی از طرف خانم دهنادی; رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان تهران به معاونت پشتیبانی امور اقتصادی و دارایی استان تهران منصوب شدند و جای خود را در این پست به اسماعیل اسدی دادند. مراسم تودیع و معارفه رضازاده و اسدی در روز چهارشنبه سوم مرداد ماه مصادف را ولادت امام رضا (ع) در سالن جلسات امور مالیاتی شهر و استان تهران با حضور خانم دهنادی و آقای نوروزی; معاون منابع انسانی سازمان امور مالیاتی کشور و آقای نوری; رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران به همراه معاونین ایشان و عاملین ذیحساب ادارات کل امور مالیاتی شهر و استان تهران برگزار گردید.
در این مراسم ابتدا آقای شجاعی با مبارک خواندن برگزاری این مراسم در روز ولادت امام هشتم، ابراز امیدواری کرد: آقای اسدی و آقای رضازاده در پستهای جدید خود موفق باشند.
خانم دهنادی نیز در این مراسم با اشاره به پشتیبانی بسیار خوب آقای نوری و همراهی مجموعه امور مالیاتی شهر و استان تهران ذیحسابان سازمانها را یک مشاور امین و توانمند معرفی کرد و از آنها خواست تا با خدمات خوب خودشان مدیران را پشت دربهای مشکلات نگه ندارند و به خوبی به وظایف خود عمل نمایند. ایشان آقای رضازاده را یک ذیحساب تمام عیار دانستند و افزودند: برای تصدی پست ذیحسابی امور مالیاتی شهر و استان تهران تقاضاهای زیادی داشتیم ولی به دلیل توانمندی و تخصص همه جانبه آقای اسدی ایشان را برای این پست شایسته تر دانستیم. وی در پایان صحبتهای خود، برای مجموعه امور مالیاتی شهر و استان تهران آرزوی موفقیت کردند.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران که میزبان این مراسم نیز بود با تبریک روز ولادت امام رضا (ع) از خانم دهنادی به دلیل حسن انتخاب و انتصاب آقای اسدی تقدیر و تشکر نمودند و گفتند: آقای رضازاده به دلیل آرامش خاصی که در مجموعه حاکم کرده بودند، مشکلی را در مجموعه ایشان مشاهده نکردیم و دیدیم که چگونه هماهنگ و با ساختار بسیار مناسب، کار انجام می شود. ایشان ابراز امیدواری کردند: آقای اسدی نیز با توانمندیهایی که دارند، مجموعه امور مالیاتی شهر و استان تهران را در انجام اهداف سازمانی خودشان کمک نمایند.
در ادامه آقای نوری از آقای شرفی معاون ذیحسابی امور مالیاتی شهر و استان تهران که به سمت ذیحساب سازمان امور اقتصادی و دارایی استان تهران منصوب شدند و مجموعه امور مالیاتی شهر و استان تهران را ترک کردند، آرزوی موفقیت نمود.
آقای نوری داشتن تخصص مالی را برای تصدی پست ذیحسابی امور مالیاتی شهر و استان تهران کافی ندانست و آشنا بودن آقای اسدی به امور مالیاتی و مالیات ستانی را یک امتیاز خوب دانستند که در کنار دیگر تخصصهای ایشان می تواند کمک ارزشمندی به این مجموعه باشد.
رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران کار کردن با همکاران ستادی و کادر تشخیص مالیاتی که از تخصص ها و علم بسیار بالایی برخوردار هستند را باعث افتخار دانست.
در ادامه این مراسم آقای رضازاده با تقدیر و تشکر از مجموعه مدیریتی آقای نوری و معاونین ایشان و همچنین همکاران خود، مجموعه امور مالیاتی شهر و استان تهران را یکی از بزرگترین مجموعه های استان تهران برشمرد و تنوع در پرداخت ها را در این مجموعه از پیچیدگیهای کار ذیحساب دانست.
در پایان آقای اسدی نیز عنوان کردند که به پیچیدگیهای کار آشنایی کامل دارند و ابراز امیدواری کردند که بتوانند خدمات شایسته ای را انجام دهند.
مراسم با اهداء لوح تقدیر و تشکر به آقای رضازاده توسط آقای نوری و تقدیم حکم آقای اسدی توسط خانم دهنادی به پایان رسید.


تاریخ خبر: 1397/05/03
کلمات کلیدی: امور مالیاتی شهر و استان تهران مراسم تودیع و معارفه ذیحساب امور مالیاتی شهر و استان تهران 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی