مدیرکل امور مالیاتی استان و هیئت همراه با حضور در دفتر آیت ا... طباطبایی نژاد امام جمعه شهر اصفهان و نماینده ولی فقیه در استان با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.
چاپ مطلب

همزمان با فرارسیدن اعیاد شعبانیه آقای بهروز مهدلو مدیرکل امور مالیاتی استان به اتفاق معاونین و روسای ادارات با حضور در دفتر آیت ا... طباطبایی نژاد امام جمعه شهر اصفهان و نماینده ولی فقیه در استان با ایشان دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار آقای مهدلو ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه به تشریح برنامه های اداره کل در سال 1397 پرداختند و با اشاره به لزوم تکریم مودیان مالیاتی بیان داشتند: هدف اصلی اداره کل رضایتمندی و تکریم ارباب رجوع است. ایشان با اشاره به وصول مالیات بر مبنای اصول صحیح افزودند: بزرگترین مسئله ای که در وصول مالیات می بایست مورد توجه قرار گیرد عادلانه رفتار کردن با مردم و وصول مالیات از فعالان اقتصادی است. آقای مهدلو یکی از معضلات بی عدالتی در نظام مالیاتی را عدم پرداخت مالیات توسط برخی از فعالان اقتصادی دانسته و بیان داشتند : در بحث وصول مالیات نیز می بایست عدالت بین پرداخت کنندگان رعایت شود.
مدیرکل امور مالیاتی استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال 97 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری بیان داشتند: در سال 1397 تمام هدف ما حمایت از تولیدکنندگان است و تلاش می کنیم فضای ایجاد تعامل با مودیان را به صورت ویژه ای ارتقاء دهیم. آقای مهدلو با اشاره به لزوم شناسایی منابع جدید مالیاتی در سطح استان عنوان کردند: هدف اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان وصول مالیات از طریق شناسایی منابع جدید مالیاتی است و امیدواریم حمایت ها، راهنمایی و بیانات ارزشمندآیت ا... طباطبائی نژاد بتواند مسیر خدمت رسانی این اداره کل به مردم را هموار سازد. در ادامه این دیدار آیت ا... طباطبایی نژاد نیز ضمن اعلام مسرت از دیدار با آقای مهدلو و تبریک انتصاب ایشان و تقدیر و تشکر از زحمات آقای امیری، مدیرکل پیشین امور مالیاتی استان بیان داشتند: پرداخت مالیات مورد قبول همه مردم است و از گذشته تا کنون همواره پرداخت مالیات برای کمک به برنامه های دولت و حکومت به عنوان یک اصل اساسی مدنظر بوده است . ایشان با اشاره به جایگاه مسئله زکات و انفال در فقه اسلامی افزودند: بحث وصول مالیات حساسیت های ویژه ای دارد که یکی از مهمترین این مسائل رضیتمندی مردم است. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اصفهان با اشاره به بیانات حضرت امیرالمومنین (ع) به مالک اشتر در وصول خراج و مالیات گفتند: اصل وصول مالیات می بایست با اخلاق همراه باشد و ماموران مالیاتی همواره انجام اعمال صالح را در وصول مالیات مورد توجه قرار دهند. ایشان با اشاره به لزوم ایجاد رضایت در وصول مالیات بیان کردند: بحث وصول مالیات نوعی قضاوت درباره فعالان اقتصادی است و می بایست در قضاوت موارد ویژه ای مورد توجه قرار گیرد. آیت ا... طباطبایی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود به انجام اعمال درست و صحیح ماموران مالیاتی تاکید نمودند و با اشاره به حدیث امام صادق (ع) افزودند: خدمت کردن به خلق خدا جایگاه ویژه ای دارد و امیدوارمپرسنل امور مالیاتی امسال نیز مانند گذشته بتوانند در این مسیر گام های ارزنده ای بردارند.

تاریخ خبر: 1397/02/06
کلمات کلیدی:
پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی