برگزاری اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
چاپ مطلب

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت در سال 96، با حضور مدیرکل، معاونین و اعضای کارگروه توسعه مدیریت عملکرد اداره کل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان و هیأت همراه برگزار شد.
در این جلسه که با هدف هماهنگی و بررسی نقاط ضعف و قوت ارزیابی عملکرد اداره کل در سال 1395 با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه تشکیل شد، آقای لطفی دبیر کارگروه توسعه مدیریت عملکرد اداره کل امور مالیاتی، گزارشی در خصوص جریان ارزیابی عملکرد سال 95 ارائه و توضیحاتی پیرامون مصوبات و جلسات کمیته های تخصصی برگزار شده ارائه نمودند و پیشنهادات و مشکلات در خصوص برنامه های ارزیابی عملکرد را مطرح کردند.
دکتر فتح زاده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه نیز با ابزار رضایت و تشکر از عملکرد تیم ارزیابی اداره کل امور مالیاتی، توجهات مدیرکل امور مالیاتی استان را مسبب اصلی عملکرد مناسب تیم ارزیابی دانسته و تشکر ویژه ای از ایشان داشتند و هدف اصلی معاونت را از برگزاری این جلسات، افزایش تعامل و هم ‌ افزایی فکری در راستای محورهای ارزیابی عملکرد و کارگروه توسعه مدیریت دستگاه ‌ های اجرایی عنوان کرد.
وی همچنین از مدیرکل و اعضاء کارگروه ارزیابی عملکرد اداره کل امور مالیاتی خواستند که پیشنهادات و مشکلات و هرگونه ابهام درخصوص برنامه های ارزیابی عملکرد مبنی بر شاخص های عمومی و اختصاصی را به دفتر معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان به صورت مکتوب منعکس نمایند تا در اسرع وقت موضوع طرح و مورد بررسی قرار گیرد و هرگونه اقدام لازم در این زمینه انجام پذیرد.
سرکار خانم فرید نماینده سازمان برنامه و بودجه نیز ضمن تشکر از مدیرکل امور مالیاتی استان به ضعف های این اداره کل در جریان ارزیابی عملکرد سال 95 اشاره داشتند و افزودند: عمده دلیل این ضعف‌ها مربوط به عملکرد نامناسب ستاد مرکزی است و داشتن برش استانی دستگاه از الزامات است که باید برای امور مالیاتی نیز از سازمان مرکزی اختصاص داده شود.
وی برای بهبود وضعیت شاخص‌های عمومی ارزیابی عملکرد در سال آتی پیشنهادات اعضای کارگروه اداره کل را خواستار شد و گفت: ارائه پیشنهاد از سوی اداره کل امور مالیاتی مبنی بر معرفی شاخص‌هایی برای فرآیند ارزیابی عملکرد سال 96 می تواند کمک شایان توجهی برای بهبود کیفی ارزیابی و رفع نواقصات آن باشد.
غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه ضمن تاکید بر همکاری و هماهنگی اداره کل با تیم ارزیابی سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: ظرفیت‌های لازم برای شکوفایی هرچه بیشتر سیستم وجود دارد و اداره کل درصدد بهبود فرآیندهای ارائه خدمات به مودیان است.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی ضمن اشاره به نقش مهم و تعیین کننده مالیات در توسعه و عمران کشور و استان و سختی کار در حوزه مالیات، افزود: وجود همکاران صدیق، تحصیل کرده و قانونمند از سرمایه های اصلی اداره کل است.
شریفی به اجرای طرح تشویق همکاران و مدیریت مشارکتی در زمان مدیریت خود اشاره کرد و گفت: اجرای طرح تشویق همکاران با توجه به عملکرد و لیاقت از جمله عوامل مهم در ارتقا و ایجاد انگیزه برای کارکنان است و اجرای مدیریت مشارکتی از عوامل مهم پیشرفت امور در اداره کل امور مالیاتی محسوب می شود.

تاریخ خبر: 1396/06/02
کلمات کلیدی: مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی سازمان برنامه و بودجه کارگروه توسعه مدریت 

پرتالهای سازمان امور مالیاتی کشور

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی
اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی
اداره کل امور مالیاتی اردبیل
اداره کل امور مالیاتی اصفهان
اداره کل امور مالیاتی البرز
اداره کل امور مالیاتی ایلام
اداره کل امور مالیاتی بوشهر
اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری
اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی
اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی
اداره کل امور مالیاتی خراسان شمالی
اداره کل امور مالیاتی خوزستان
اداره کل امور مالیاتی زنجان
اداره کل امور مالیاتی سمنان
اداره کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان
اداره کل امور مالیاتی فارس
اداره کل امور مالیاتی قزوین
اداره کل امور مالیاتی قم
اداره کل امور مالیاتی گلستان
اداره کل امور مالیاتی گیلان
اداره کل امور مالیاتی لرستان
اداره کل امور مالیاتی مازندران
اداره کل امور مالیاتی مرکزی
اداره کل امور مالیاتی هرمزگان
اداره کل امور مالیاتی همدان
اداره کل امور مالیاتی کردستان
اداره کل امور مالیاتی کرمان
اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه
اداره کل امور مالیاتی کهکیلویه و بویر احمد
اداره کل امور مالیاتی یزد
امور مالیاتی شهر و استان تهران
ایثارگران
بسیج سازمان امور مالیاتی کشور
حراست
حوزه مالیاتی ارث- شمال تهران
خدمات مودیان
دادستانی انتظامی
دفتر آموزش
دفتر پژوهش
دفتر حقوقی
دفتر هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی
روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور
مرکز فناوری اطلاعات
مزایده ها و مناقصه ها
لیست اول پایین صفحات

سامانه عملیات الکترونیکی مودیان مالیاتی
بیانیه حریم خصوصی
شناسنامه خدمات سازمان امور مالیاتی کشور
سامانه مالیات بر ارزش افزوده
دفتر آموزش
دفتر خدمات مودیان
لیست دوم پایین صفحات

دفتر حقوقی
هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی